Carieră

Căutăm noi parteneri de echipă! Eşti ambițioasă şi deschisă pentru un nou job?

Ruxandra Ballet Studio angajează personal în regim part-time pentru postul de profesoară de balet, dans contemporan și jazz dance.

Descriere post:

  • Predare cursuri de balet (dans clasic) pentru copii (vârste 4-12 ani), individuale sau de grup.
  • Predare cursuri de dans contemporan și jazz dance (5-14 ani), cursuri de grup.
  • Comunicare constantă cu managerul asupra evoluției fiecărui copil și oricărui eveniment important.
  • Testare periodică a abilităților și cunoștințelor dobândite de copii în urma orelor urmate.
  • Crearea de spectacole, momente artistice.
  • Programul va fi flexibil, colaborarea va fi pentru început de câteva ore pe săptămână.

Cerințe:

  • Candidatul trebuie să fie persoana agreabilă, calmă, dedicată activității școlii, răbdătoare cu cei mici.
  • Candidatul trebuie să aibă simtul umorului și bună dispoziție.
  • Absolvent de liceu de coregrafie sau orice altă instituție de profil din țară sau străinătate.
  • Aptitudini pedagogice (îndemânare, experiență în lucrul cu copiii).
  • De preferat experiență de scenă (operă, teatru, televiziune).
  • De preferat să fie înregistrat ca persoană fizică autorizată (PFA).

Ofertă (bonusuri, beneficii)

  • Salariul se negociază cu fiecare candidat în parte în funcție de pregătirea și experiența acestuia.

Formular de contact

Distribuie pe rețelele de socializare